TGSC – Referencje

 

Referencje

niebieski separator

Wśród naszych dotychczasowych Klientów nie brak i takich, którzy chętnie dzielą się swoimi uwagami na temat współpracy z TGSC.
Mamy nadzieję, że również i Państwa opinia o naszej firmie będzie mogła niebawem tutaj się znaleźć.

INŻYNIERIA RZESZÓW

INŻYNIERIA RZESZÓW

Jako Generalny Wykonawca Inwestycji pod nazwą „Przebudowa sieci ciepłowniczej od komory U-21 do komory U-23 przy ul. Jana Pawła II w Radomiu”, oświadczam, że firma TGSC sp. z o.o. z siedzibą przy ulicy Zbrowskiego 14 w Radomiu, na nasze zlecenie wykonała kompleksowo badania nieniszczące spoin metodą ultradźwiękową (UT) wraz z przekazaniem protokołów z badań.

Prace objęte umową został zrealizowane przez spółkę TGSC zgodnie z ustalonymi terminami, obowiązującymi przepisami prawa, normami oraz BHP.

Zdecydowanie rekomenduję TGSC sp. z o.o. jako solidnego i uczciwego partnera w dziedzinie badań NDT. Jesteśmy również otwarci na dalszą, owocną współpracę.

INŻYNIERIA RZESZÓW

MOSTOSTAL ZABRZE

Niniejszym oświadczam, że firma TGSC sp. z o.o. z siedzibą przy ulicy Zbrowskiego 14 w Radomiu, na przełomie sierpnia i września 2019 roku wykonywała na nasze zlecenie, na Bloku 11 Elektrowni Kozienice, badania NDT spoin metodą ultradźwiękową (UT) oraz penetracyjną (PT).

Powyższe prace zostały przeprowadzone zgodnie z potrzebami naszego przedsiębiorstwa, zawartą umową, dobrą praktyką, sztuką i wiedzą techniczną, a także obowiązującymi przepisami prawa i normami. Według naszej oceny spółka TGSC dysponuje kadrą techniczną o wysokich kwalifikacjach i dużym doświadczeniu w badaniach NDT.

Współpracę z TGSC sp. z o.o. oceniamy bardzo wysoko. Jako solidny, rzetelny partner w branży stalowej, spółka zasługuje na polecenie Inwestorom oraz Wykonawcom konstrukcji spawanych.

INŻYNIERIA RZESZÓW

ZEMAN HDF

Informujemy, iż firma TGSC sp. z o.o. z siedzibą w Radomiu, wykonywała na nasze zlecenie badania spoin, objętej naszym zakresem prac, konstrukcji stalowej pod urządzenia techniczne na inwestyci Varso Warszawa.

Zlecone prace wykonane zostały przez TGSC terminowo oraz zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami BHP, a szybki i rzeczowy kontakt, świadczy o profesjonalnym podejściu do klienta.

Mając powyższe na uwadze, rekomendujemy firmę TGSC sp. z o.o. jako rzetelnego i terminowego partnera w branży stalowej.

INŻYNIERIA RZESZÓW

STALRAD

Oświadczam, że z firmą TGSC sp. z o.o., z siedzibą w Radomiu współpracujemy w zakresie sporządzania dokumentacji jakościowych oraz badań NDT.

Z uwagi na owocną współpracę, rekomendujemy firmę TGSC jako uczciwego i solidnego partnera w zakresie obsługi technicznej wytwórni konstrukcji stalowych wg PN EN 1090.